Delphy(DPY)

Cena DPY

 

www – https://delphy.org/

kontakt –  http://delphy.org/en/contact.html

Delphy to zdecentralizowana, mobilna i społeczna platforma prognozowania stworzona na bazie Ethereum. To projekt typu open source oparty na informacjach  z całego świata. Jego celem jest wykorzystanie wiedzy, doświadczenia i mądrości tłumu, aby pomóc ludziom lepiej przewidzieć przyszłość. W przeciwieństwie do scentralizowanej sieci, w której można zmieniać prognozy i manipulować cenami rynkowymi, zdecentralizowane węzły Delphy zapewniają przejrzystość, a wyniki nie mogą zostać fałszowane. Platforma zapewnia doświadczonym i nowym użytkownikom na całym świecie dostęp do rynków prognostycznych. Zalety produktu to:

-skuteczny i przejrzysty mechanizm zachęt do uzyskiwania prawdziwych i istotnych informacji. Dane na blockchain są replikowane w całej sieci, a ich zabezpieczenia przed manipulacją umożliwiają platformom prognozowania weryfikowanie transakcji.

-mechanizm aktualizacji informacji w czasie zbliżonym do rzeczywistego, który sprawia, że ​​manipulowanie wynikami jest niezwykle trudne

– efektywnie zbieranie różnorodnych informacji i rozproszonej wiedzy.

 Delphy to „lekki” klient Ethereum bezproblemowo działający na urządzeniach mobilnych. Jego aspekt społeczny i natywna mobilna konstrukcja znacznie poprawią komfort użytkowania.