Enjin Coin(ENJ)

Wartość ENJ

 

www – https://enjincoin.io/

Enjin Coin to kryptowaluta stworzona na potrzeby  Enjin, jako środek na wirtualne towary przez nią stworzone. Enjin to „największa platforma gier społecznościowych online” z ponad 250 000 społecznościami gier i zarejestrowanymi 18,7 milionami graczy. EnjinCoin jest najbardziej użyteczną kryptowalutą dla branży gier komputerowych. Projekt obejmuje Enjin Coin, a także pakiet zestawów programistycznych (SDK), które programiści mogą zintegrować ze swoimi grami i społecznościami. Przeniesienie blockchaina do gier pomaga obniżyć wysokie opłaty i oszustwa, które są powszechne w przypadku transferu wirtualnych dóbr.

Największą wartością, jaką Enjin Coin przynosi społeczności graczy, jest tworzenie i zarządzanie wirtualnymi dobrami. Programiści na każdej platformie mogą łatwo utworzyć walutę unikalną dla swojej społeczności, która jest wspierana przez Enjin Coin jako walutę nadrzędną. Daje to monety wszystkie zalety blockchain (prędkość, koszt, bezpieczeństwo, itp.), Pozostając jednocześnie dostosowanymi do ich platform.
Ponieważ każdy zasób jest rejestrowany na pojedynczym inteligentnym kontrakcie rejestru, wszystkie portfele Enjin Smart rozpoznają je. W każdej chwili gracz może wymienić wirtualne towary na monety Enjin. Stwarza to połączony ekosystem gier i społeczności, w których można przenosić zasoby na różne platformy.