Iconomi (ICN)

ICONOMI to cyfrowa platforma zarządzania aktywami, która umożliwia użytkownikom tworzenie lub inwestowanie w nowej klasy aktywa: zasoby cyfrowe. Skuteczne zarządzanie własnymi zasobami cyfrowymi jest trudne. Wymaga znajomości rynku, w którym nie ma miejsca na błędy, posiadania wielu kont. ICONOMI Digital Asset Management Platform to nowa i wyjątkowa usługa techniczna, która zajmuje się tym procesem, wykorzystując zróżnicowane koszyki zasobów cyfrowych o nazwie Digital Asset Arrays (DAA).

Aby zainwestować w DAA, musisz założyć konto na stronie Iconomi. Stamtąd możesz wpłacić krypto-walutę, aby kupić różne DAA. Platforma sama używa inteligentnych kontraktów opartych na ethereum do zarządzania inwestycjami, a Iconomi utrzymuje większość funduszy w chłodni składającej się z wielu podpisów, aby odizolować ich od prób hakerskich.

Obecnie, Iconomi ma w sumie 11 DAA do wyboru, każdy z własną mieszanką aktywów kryptograficznych i stopnia ryzyka. Każda z nich ma również własną opłatę za zarządzanie, która zazwyczaj wynosi 1-5%.